emons-spedition-lkw-auf-der-landstrasse-panoroma

Mezinárodní přeprava zásilek a balíků

Mezinárodní přeprava zásilek je v dnešní době již samozřejmá a bezproblémová, stačí pouze vědět, na jakého poskytovatele přepravních služeb se spolehnout. Potrpíte si na rychlosti dodání, na šetrném zacházení s balíky a na kvalitě služeb jako takových? V tom případě je pro Vás naše společnost Emons s dlouholetými zkušenostmi a tím nejlepším možným řešením.

Váš spolehlivý partner pro mezinárodní přepravu


Emons se pro vás stane spolehlivým partnerem pro vnitrostátní, ale i přepravu zásilek do zahraničí. Díky mnohaletým zkušenostem budete moci očekávat skutečně kvalitní služby, se kterými nebudete mít nikdy sebemenší komplikace. Spolupracujeme s mnoha různými zahraničními přepravci, z čehož vyplývá, že mezinárodní spedice je již velice rozvinutá. Díky tomu nebude problém doručit Váš balík všude tam, kam budete potřebovat. Mezinárodní kurýrní služba pro Vás tedy bude jistotou toho, že balík nebo zásilka vždy dorazí v pořádku na místo určení.

K doručení Vašeho balíku nebo zásilky jsme připraveni využívat všechny možné dostupné formy přepravy. Mezinárodní přeprava balíků a zásilek do zahraničí je realizována více způsoby. Vždy je možné zvolit ten, který Vám nejvíce vyhovuje, a to jak z hlediska rychlosti a pohodlí, tak i z hlediska finanční náročnosti:


 


Letecká přeprava


Mezinárodní kamionová přeprava


Námořní přeprava


Železniční přepravaMezinárodní nákladní přeprava a doprava je rozšířena do spousty zemí. Vaše balíky jsme tedy schopni doručit do mnoha států, a to opravdu rychle. Váš balík do Německa anebo zásilky na Slovensko budou doručeny ještě o poznání rychleji, a to hlavně díky rozvinutým přepravním sítím. Evropská spedice je nyní na velmi vysoké úrovni. Mezinárodní přeprava zásilek a balíků do zahraničí nebyla nikdy jednodušší než právě teď, a to s profesionály po svém boku. Naše společnost Emons se stane zprostředkovatelem, na kterého se budete moci obrátit s jakýmkoliv Vaším přepravním přáním.