emons-lok-panorama.jpg

Emons Rail CargoŽelezniční přeprava po Německu

Železniční přeprava je velmi efektivní a příznivá k životnímu prostředí. U Emons Rail Cargo je kladen velký důraz na inovaci a životní prostředí. Optimální kombinace přeprav nákladními vlaky s transporty po moři, letadlem a nákladními vozy vytváří obsáhlou nabídku přepravních služeb.

schienenverkehre-icon-rot.svgschienenverkehre-icon-rot.svgschienenverkehre-icon-rot.svg
emons-lok-schienenverkehre

Inovativní a  k životnímu prostředí přátelská řešení od Emons Rail Cargo (ERC) GmbH uvádějí novou kvalitu v železniční přepravě.

Železniční či vlaková přeprava Emons Rail Cargo disponuje vlastním vlakovým spojem mezi přístavy Severního moře a spolky Saskem (Sachsen), Duryňskem (Thüringen) a Saskem-Anhaltskem (Sachsen-Anhalt).

 

Díky naší přepravě kontejnerů a celoplošné Emons síti přepravy a logistiky v Evropě jsou důležitá ekonomická centra obzvláště v Německu, Polsku a České republice optimálně napojena na přístavy v Belgii, Německu a Nizozemí. Železniční přepravci jako Emons Rail Cargo Vám zajistí spolehlivou přepravu.

 




Železniční, námořní a silniční přeprava je optimální kombinací, která snižuje náklady a současně nabízí větší jistotu v případě potíží vzniklých např. špatným počasím nebo zhoršenou silniční dopravou. Tím vším je možno získat konkrétní informace o době dodání a nákladech, a to i v zahraničí.

Požadavky zákazníků na komplexní produkční procesy a flexibilní řízení kapacit, jakož i na skladovou a distribuční logistiku, mohou být naší kombinací různých druhů přeprav snadno splněny. Ekologické provedení přepravy zároveň šetří místo na silnicích a snižuje emise výfukových plynů a hluku na jednu ložnou jednotku. To dělá náš koncept kombinované přepravy obzvláště pro podniky se strategií ochrany životního prostředí atraktivní.

 


 


Pozitivní vývoj Emons Rail Cargo


 


každodenní spoje nákladních vlaků (vice versa)


Hamburg – Halle/Leipzig – Dresden/Erfurt


Bremerhaven – Halle/Leipzig – Dresden/Erfurt


Rotterdam – Halle/Leipzig – Dresden/Erfurt


Antwerpen – Halle/Leipzig – Dresden/Erfurt


napojení na všechny železniční terminály


Modal-Split: optimální kombinace druhů přepravy loď/železnice/nákladní vozy


přistavení kontejneru


časová flexibilita – vyzvednutí a doručení dle přání zákazníka


importní a exportní služby


importní a exportní odbavení po celém světě v oborech  FCL a LCL


clení stejně tak vystavování dovozních a vývozních dokumentů


optimální napojení ekonomických oblastí – jihovýchodního Německo, jihozápadního Polska a České republiky – na přístavy v Belgii, Německu a Nizozemí



 

Pozitivní vývoj Emons Rail Cargo



Železniční přepravce Emons Spedition začínal s prvním nákladním vlakem v září 2006. Z důvodu pozitivního vývoje obchodu a strategického zaměření s ohledem na podporu přepravních řetězců šetřících životní prostředí byla v roce 2010 založena samostatná společnost Emons-Rail-Cargo GmbH. Aktivity Emons-Rail-Cargo GmbH jsou řízeny centrálně z Drážďan.

Kontaktní

U Emonsu Vám bude přidělen Váš poradce, se kterým budete vždy v kontaktu a který se o Vaše zásilky postará.