globus-europa-pano.jpg

e-serviceZadávání a sledování zásilek

S online řešeními od Emonsu založíte a vysledujete Vaše zásilky kdykoliv snadno a rychle. Pro snadnou kontrolu stavu Vaší zásilky je Vám k dispozici nový Tracking & Tracing. Formulář vyplňte prosím podle nápovědy níže.

Sledování zásilky

Vítejte na stránce sledování zásilek společnosti Emons Spedice s.r.o.
Příručku, jak správně vyplnit formulář pro sledování zásilek, najdete zde.

Captcha

Aplikace


Tracking & Tracing – Sledování zásilek

ESIS-K – Online objednání přepravy

O přístupové údaje zažádáte snadno - obraťte se na svého obchodního zástupce nebo pište na info@emons.cz a do textu zadejte název společnosti, adresu svozu zásilek a jméno, e-mailu a tel. číslo osoby, která má přístup obdržet.

Děkujeme za Vaši důvěru!

Sendung_iPad_2021-5.jpg

FAQ –
často kladené otázky

Co nabízí myEmons?

myEmons umožňuje jednoduché online zadávání zásilek přímo v prohlížeči. Máte tak ucelený přehled o vašich zásilkách včetně statusů o doručení. K tomu je možný tisk etiket v Emons layoutu.

Na koho se v případě jiného dotazu můžu obrátit?

Zvolte nejbližší pobočku, kterou naleznete v sekci Kontakty & mapa pokrytí nebo pište na naši centrální podporu info@emons.cz.

Jak funguje sledování zásilek “Tracking & Tracing”?

K používání Tracking & Tracing programu je potřeba přístup, pomocí kterého se přihlásíte. Tímto máte přístup ke svým zásilkám a detailní historii, zjistíte tak podrobné informace k zásilce. Kromě toho také vidíte příjemcem potvrzené přepravní listy.