emons-spedition-lkw-auf-der-landstrasse-panoroma

Emons Slovakia s.r.o.

Emons Slovakia s.r.o. vznikla v r. 2020 se sídlem v Bratislavě. Nyní už provozuje dvě vlastní pobočky - Bratislava a Martin. Obsluhuje celou Slovenskou republiku, na východě za pomocí partnerů, k nimž jezdí vlastními linkami. Společnost Emons je mezinárodní skupinou, která postupně rozšiřuje své působiště do zemí Evropy, i do zámoří. Stejně jako v České republice i ve Slovenské je hlavním záměrem silniční přeprava sběrných kusových zásilek, především paletových, B2B i B2C.

Tato stránka je pilotní stránkou pro Emons Slovakia, webové stránky ve slovenštině jsou v přípravě. Zde naleznete informaci o palivovém příplatku na Slovensku.

Kontakt Bratislava

Kontakt Martin


Palivový príplatok Slovenská republika

 

Aktuálná sazba palivového príplatku         8%  (platí od 1.7.2024)

Budúca aktualizácia PP 1.8.2024. 

 

 

Palivový príplatok spoločnosti Emons Slovakia s.r.o. je kalkulovaný z priemernej hodnoty paliva, tzn. 1 litra motorovej nafty, za predchádzajúci mesiac. Úroveň palivového príplatku vychádza z údajov Štatistického úradu Slovenskej republiky. Podkladom pre určenie palivového príplatku je nám naša cenová matica palivového príplatku.

 


Po Slovensku i do ciziny

 

 


Běžná doba dodání se pohybuje od 24 do 48 hodin


Možnost expresního doručení


Možnost zvolit si fixní termín dodání


Vlastní silniční síť pro Vaše kusové zásilky fungující na principu linkového provozu


Vlastní společnost na Slovensku, v ČR již 10 poboček, v Německu 30 a dalších 20 partnerských


Možnost doručovat po celé Evropě, napojení na Českou republiku, Rakousko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko ad.


Rozsáhlé spektrum doplňkových služeb (přeprava nebezpečného zboží, přeprava dlouhého zboží ve sběrné službě, zásílání na dobírku…)