emons-spedition-lkw-auf-der-landstrasse-panoroma

Pozemní silniční přepravasběrná služba

Pozemní silniční, kamionová a nákladní přeprava různých druhů zásilek je jedna z nejvyužívanějších služeb. Emons je na silnici doma. Ať paletová kusová zásilka, částečná nebo celovozová přeprava… u Emonsu je o Vaše zásilky dobře postaráno! A to vždy pod dohledem od podání až po doručení do jejich cíle!

strassenverkehre-icon-rotstrassenverkehre-icon-rotstrassenverkehre-icon-rot
emons-transporte-lkw-auf-einer-landstrasse

Silniční přeprava s námi již přes 90 let


systémové sběrné přepravy

částečné (LTL) a celovozové přepravy (FTL)


Emons v České republice je integrován do německé sítě s napojením na celou Evropu. Nabízíme vysoce kvalitní služby pozemní přepravy a logistiky. Cílíme na paletovou přepravu, přepravu dlouhého zboží a B2B segment.

 

V současné době investujeme do rozvoje společnosti. V letošním roce např. byla vystavěna zbrusu nová pobočka v Blučině u Brna, kde od srpna fungujeme na 4 500 m2, přestěhovali jsme se do větších prostor z Plzně do Nýřan a v Praze v rámci areálu také do prostoru, kde je nám k dispozici i regálový systém, kde rádi uskladníme i Vaše zboží a zajistíme kompletní služby skladové či kontraktní logistiky. V roce 2019 byla postavena na míru menší pobočka v Olomouci, přestěhovala se pobočka z Liberce do Jablonce n. N. a rozšířil se také náš vozový park o 3 nadlimitní vozidla typu Gigaliner pro vnitrostátní linky.

 

Optimalizujeme přepravní síť, abychom vyšli vstříc našim stávajícím zákazníkům a vyhověli poptávce na trhu.

  

Sběrná služba


tuzemská přeprava

exportní a importní přeprava

přeprava palet

vlastní síť poboček s nastaveným linkovým provozem

vlastní vozový park

běžná doba dodání 24 až 48 hodin, expres nebo fixní termín

 

Sběrná služba Emons Spedice funguje v České republice již od roku 2005. Za tuto dobu se podařilo vytvořit síť vlastních poboček s vlastním vozovým parkem. Rozložení sítě našich poboček v ČR cílí na potřeby zákazníků: zejména včasné doručení. Jsme v Brně, Plzni, Praze, Sokolově, Chomutově, Ústí nad Labem, Liberci, Hradci Králové a Olomouci.


Centrálním překladištěm pro ČR je Praha.


Naši zákazníci mohou volit mezi cenově výhodným časem doručení od 24 až 48 hodin a expres-produkty až po fixní termíny dodání.


Mateřská společnost Emons Spedition GmbH se sítí s více než 20 vlastními středisky a schopnými partnery patří k Top 10 v Německu.


S ohledem na tato fakta se soustředíme zejména na vnitrostátní přepravu a vývozy do Německa. Dále spolupracujeme s vybranými známými partnery i v ostatních státech Evropy. Spěchající zásilky nebo fixní termíny organizuje Emons Spedice v souladu s nabízenými službami po domluvě.

Mimo sběrnou službu organizujeme také částečné (LTL) a celovozové (FTL) přepravy po vnitru i po Evropě s našimi dlouholetými partnery.

  

Rozsáhlé doplňkové služby


To jsou jen některé z příkladů obsáhlého spektra služeb Emons Spedice. Zavedenými postupy a stálým sledováním kvality dosahuje Emons trvale vysoké kvality.

avízo dle požadavku
přeprava nebezpečného zboží
přeprava dlouhého zboží sběrnou službou
zásilky na dobírku…
avízo dle požadavku
přeprava nebezpečného zboží
přeprava dlouhého zboží sběrnou službou
zásilky na dobírku…

Palivový příplatek

Info: S ohledem na stabilní vývoj ceny paliva bez velkých výkyvů vyhlašujeme palivový příplatek na měsíční bázi vždy k 1. v měsíci. Podkladem je nám naše cenová matice a průměrná hodnota motorové nafty za předchozí měsíc resp. 4 předchozí týdny podle Českého statistického úřadu (ČSÚ).

 

Aktuální sazba palivového příplatku -> www.emons.cz/news

Kontaktujte nás

U Emonsu Vám bude přidělen Váš poradce, se kterým budete vždy v kontaktu a který se o Vaše zásilky postará.