emons-portraet-panorama.jpg

Emons skupinase představuje

Poznejte nás lépe a podívejte se kdo jsme, za čím stojíme a jaké cíle sledujeme.

portrait-emons-spedition-icon.svgportrait-emons-spedition-icon.svgportrait-emons-spedition-icon.svg
e-service-emons-spedition.jpg

Jméno Emons se stalo již v roce 1928 synonymem kontinuity, vysoké míry spolehlivosti a flexibilních služeb v oboru přepravy a logistiky. Jako nezávislý rodinný podnik s více než 90 pobočkami v BěloruskuBulharskuČeskuČíněItáliiLitvěNěmeckuPolskuRumunskuRuskuŠvýcarskuTurecku a na Ukrajině patří společnost Emons k mezinárodně uznávaným podnikům v odvětví logistiky.

 

Na souši, po vodě i ve vzduchu – spolehlivé celosvětové odborné logistické služby!

Společnost Emons je plně aktivní v oboru letecké, námořní a pozemní přepravy (silniční i železniční). Kromě tradičních přepravních služeb nabízí Emons logistické výkony s přidanou hodnotou např. skladování, komisní služby nebo montáž. Samozřejmostí jsou celosvětová nákupní a distribuční řešení a také individuální logistické koncepce.

Díky propojení našich vlastních společností, vlastnímu technickému vybavení (budovy, flotila přepravních prostředků) a také díky strategickým partnerstvím disponuje společnost Emons výkonnými logistickými sítěmi v Německu, Evropě a východní Evropě. Díky agenturní síti vlastní letecké a námořní společnosti Emons Air & Sea jsme celosvětově zastoupeni ve více než 100 zemích.

 

Náš systém řízení kvality dokládá certifikace společnosti Emons Spedition (Kolín nad Rýnem) podle norem DIN EN ISO 9001 a DIN EN ISO 14001 a rovněž úspěšné absolvování selekce pro modul přepravních služeb SQAS (PDF: Certifikáty v angličtině). Podporou naší kvality je odborný přístup v oblasti IT a e-byznysu. Díky těmto opatřením se nám daří dosáhnout vysoké míry spokojenosti zákazníků.

Jako středostavovský a nezávislý rodinný podnik disponujeme zdravou kapitálovou a investiční silou. Podíl vlastního kapitálu, finanční a bankovní rating jsou zárukou jisté budoucnosti .