Logistické technologie pro zproduktivnění skladování

Naše sklady se řídí nejnovějšími poznatky v oblasti logistiky, z čehož vyplývá zrychlení a celkově zefektivnění celého skladování. Pro zefektivnění jsme zařadili do našich skladovacích způsobů i tyto techniky:

  • FIFO (First In, First Out)
  • LIFO (Last In First Out)
  • FEFO (First Expired First Out)

 

Tyto způsoby organizování nám dovolují přizpůsobit se aktuálním požadavkům zákazníka. To vše je důležité k dosažení Vaší maximální spokojenosti při požadavku na přepravu a skladování. Určitě oceníte i možnost sledovat celkový chod Vámi užívaného skladu prostřednictvím internetu. Veškeré informace o zásobách zboží, průměrném stavu skladu, uchovávání anebo třeba číslech šarží se tedy můžete dozvědět online. To ve spolupráci s outsourcingovým řešením na míru znamená snížení podnikových nákladů, což ocení každý podnikatel.

Rychlost a preciznost je základ

Naše skladovací haly jsou zařízené tak, aby splňovaly i náročné požadavky všech našich zákazníků. To zahrnuje i možnost individuálního poradenství pro dosažení optimálních logistických procesů a také přizpůsobení softwaru. Takové přizpůsobení může vylepšit vaše počínání nejenom při práci ve skladu, ale také s celkovou logistikou. Řešení skladovacích hal a logistiky od naší společnosti Emons je zkrátka trefa do černého.