Přeprava zásilek a zboží

Společnost Emons se dokáže díky své rozsáhlé přepravní síti a díky spolupráci s mnoha zahraničními přepravci postarat o zajištění přepravy zásilek a zboží. Jestliže si potrpíte na rychlosti doručení, na celkovou kvalitu služeb a také na přijatelné ceny, tak pro Vás budou přepravní služby naší společnosti zajisté dobrým rozhodnutím.

 

Posílejte kamkoliv

Zaměřujeme se jak na vnitrostátní přepravu, tak i na mezinárodní. Přeprava zásilek a zboží je realizována prostřednictvím mnoha dopravních prostředků. Vždy pro Vás vybereme tu nejlepší variantu, a to na základě Vašich konkrétních požadavků. Díky našim logistickým schopnostem se umíme postarat o to, aby Vaše zásilky došly do cíle vždycky co nejrychleji a bez jakýchkoliv komplikací. Vnitrostátní mezinárodní přepravní služby jsou tedy díky našim bohatým zkušenostem vždy na profesionální úrovni.

 

Jakými způsoby konkrétně probíhá přeprava kusových zásilek?

 

  • Letecká přeprava – Tento typ přepravy volte tehdy, pokud Vám záleží především na rychlosti. Co se týče ceny, tak ta je samozřejmě vyšší, protože je tento způsob nejpohodlnější a také nejrychlejší.
  • Námořní přeprava – V porovnání s leteckou přepravou je tento typ o poznání levnější, avšak musíte se smířit s tím, že Váš balík dojde do cíle o něco později. Jedná se o cenově přijatelnou, ale pomalejší formu přepravy.
  • Silniční přeprava – Přepravu pomocí kamionů volte tehdy, pokud má Vaše zásilka namířeno do nějakého evropského státu, který je dostupný po silnici. Jedná se o nejčastější typ dopravy, který je spolehlivý a taktéž velmi rychlý.

 

Žádný požadavek není problémem

Potřebovali byste přepravit nadrozměrnou zásilku? Spěcháte s doručením Vašeho balíku? V takovýchto případech Vám samozřejmě vyjdeme vstříc. Postaráme se nejen o přepravu nadrozměrných balíků, ale také přepravíme Vaši zásilku expresně. Emons je Vaším partnerem a spolehlivým přepravcem zásilek, který se dokáže o všechno perfektně postarat díky svým zkušenostem.