Přeprava zásilek a zboží

Společnost Emons se dokáže díky své bohaté přepravní síti a díky spolupráci se zahraničními přepravci postarat o zajištění přepravy Vašich zásilek a zboží. Jestliže si potrpíte na rychlosti doručení, na celkové kvalitě služeb a také na přijatelné ceny, tak pro Vás budou přepravní služby naší společnosti zajisté dobrým rozhodnutím.

 

Posílejte kamkoliv

Našim zaměřením je jak vnitrostátní přeprava, tak i ta mezinárodní. Přeprava zásilek a zboží je realizována prostřednictvím mnoha dopravních prostředků. Vždy pro Vás vybereme tu nejlepší variantu, a to na základě Vašich konkrétních požadavků. Díky našim logistickým schopnostem se umíme postarat o to, aby Vaše zásilky došly do cíle vždycky co nejrychleji a bez problémů. Vnitrostátní doprava je tedy díky našim bohatým zkušenostem vždy na profesionální úrovni.

 

Jakými způsoby konkrétně probíhá přeprava kusových zásilek?

 

  • Letecká přeprava – Tento typ přepravy volte tehdy, pokud Vám záleží především na rychlosti. Co se týče ceny, tak ta je samozřejmě vyšší, protože je tento způsob nejpohodlnější a také nejrychlejší.
  • Námořní přeprava – V porovnání s leteckou přepravou je tento typ o poznání levnější, avšak musíte se smířit s tím, že Váš balík dojde do cíle o něco později. Jedná se o cenově přijatelnou, ale pomalejší formu přepravy.
  • Silniční přeprava – Přepravu pomocí kamionů volte tehdy, pokud má Vaše zásilka namířeno do nějakého evropského státu, který je dostupný po silnici. Jedná se o nejčastější typ dopravy, který je spolehlivý a taktéž velmi rychlý.

 

Žádný požadavek není problémem

Potřebovali byste přepravit nadrozměrnou zásilku? Spěcháte s doručením Vašeho balíku? V takovýchto případech Vám můžeme vyjít samozřejmě vstříc, můžeme se postarat i o přepravu nadrozměrných balíků anebo přepravit Vaši zásilku expresně. Emons je Vaším partnerem, který se dokáže o všechno díky svým zkušenostem spolehlivě postarat.