Přeprava palet

Pokud na světě existuje nějaký specifický způsob transportu zásilek, pak je to určitě přeprava palet. Paletová přeprava je universální a díky nejrůznějším normám také ideální prostředek i pro mezinárodní přepravu. Přepravovat palety je možné jak pomocí kamionů, tak pomocí vlaku, ale i lodě nebo dokonce letadla. Díky svým normovaným tvarům se vejde zkrátka všude a vždy si najde své místo ve skladech celého světa. Je možné zajistit i přepravu nadměrných balíků, a díky samotným tvarům palety je možné s tímto zbožím pohodlně manipulovat, a to například za pomocí vysokozdvižného vozíku. Doprava na paletách je také velmi výhodná z hlediska logistiky. Ta musí být totiž velmi rychlá, plynulá, přesná a spolehlivá, k čemuž přispívají právě i palety.


Logistika tak, jak má být

Přeprava palet, na kterých je naloženo zboží, je rychlá a cenově dostupná. V dnešní době můžete vybírat ze dvou typů palet, které se používají k vnitrostátní i mezinárodní přepravě nákladů, balíků, zboží nebo třeba nadměrných zásilek:

  • Euro palety (normalizované rozměry, pevnější konstrukce, možnost vícera použití)
  • Jednocestné palety (určeny na jedno použití, volitelné rozměry, nižší pořizovací ceny)

Společnost Emons pracuje s těmito typy palet již dlouhou dobu, tudíž má spoustu zkušeností. Zajistí pro Vás ty nejlepší podmínky a palety, pokud se rozhodnete své zboží přepravovat právě za pomocí palet. Je to ideální volba nejenom tehdy, pokud Vám jde o jednorázovou přepravu. Vyplatí se to hlavně z dlouhodobého hlediska, kdy je vhodné zakoupit Euro palety, které je možné využívat vícekrát po sobě. Euro palety jsou součástí transportů zboží po celém světě již skutečně dlouho a je jim přizpůsobena naprostá většina provozů. Naše spediční společnost může být prostředníkem, který se postará o veškerá Vaše přání, jež se týkají paletové přepravy zboží, nákladů, balíků anebo zásilek.