Kurýrní služba a spedice

Společnost Emons se již dlouhá léta zabývá logistikou a zajišťováním přepravních služeb pro své klienty. Potřebujete zaslat balík do zahraničí? Musíte nějakým způsobem přepravit Vaši nadměrnou zásilku? Ať už máte jakékoliv požadavky v oblasti přepravy, tak je pro Vás Emons tím nejlepším partnerem. Dokáže zajistit bezpečnou, spolehlivou a rychlou přepravu jakékoliv Vaší zásilky.

 

Spolehlivé doručení

Kurýrní služba a spedice je tedy na opravdu výborné úrovni. Emons ročně zajistí přepravu hromady nejrůznějších balíků, a to vždycky s maximálním ohledem na bezpečnost zásilek a na vhodné zacházení s nimi. Přepravu zajišťujeme sami a i prostřednictvím partnerů, které dobře známe a důvěřujeme jim. V takovém případě nám svěříte balík a my se postaráme o to, aby byl spolehlivými přepravci doručen tam, kam budete potřebovat. Našim zaměřením je jak mezinárodní, tak i vnitrostátní spedice. Můžeme Vám tedy zajistit doručení balíku téměř kamkoliv po světě. Spolupracujeme totiž se spoustou nejrůznějších přepravních firem, kterým plně důvěřujeme a o kterých víme, že se budou k Vašim balíkům chovat podle svého nejlepšího svědomí.

 

Sledujte pohyb své zásilky

Zajímá Vás, kde se právě balík nachází? To můžete velice snadno zjistit tím způsobem, že využijete chytrou službu sledování zásilek. Budete moci sledovat aktuální status Vašeho balíku, a na základě toho vydedukovat, kdy balík dorazí k příjemci.

Důvodů, proč využít kurýrní službu naší společnosti Emons, je opravdu mnoho:

  • Spolehlivé služby díky mnohaleté tradici
  • Nejoptimálnější a nejvíce vyhovující formy přepravy (námořní, silniční, letecká…)
  • Různé doplňkové služby
  • Možnost sledovat své zásilky
  • Možnost přepravit i nadrozměrné balíky
  • Expresní zásilková služba pro ty, kteří spěchají