Kontejnerová přeprava

Když je řeč o přepravě na dlouhé vzdálenosti, hned se každému určitě vybaví lodě plné kontejnerů nebo vlaky, které takřka nemají konec. Kontejnerová přeprava vždy byla výsadou logistiky na dlouhé vzdálenosti. Kontejnery jsou pro takový transport zcela ideální, neboť umožnují jednoduchou přepravu jak na moři, tak po souši. Kontejnery jsou normované, a proto se s nimi jednoduše manipuluje a jejich konstrukce je velmi pevná. To umožňuje přepravovat takřka jakékoliv náklady bez rizika jejich poškození.

Spolehněte se v ohledu logistiky na ty nejlepší

Najít někoho, kdo by se postaral o realizaci kontejnerové přepravy, není vůbec jednoduché. Stačí volba nesprávné společnosti a rázem se může cesta Vašeho kontejneru z jednoho místa do druhého stát problémem, než kdybyste vybrali pro danou cestu jiného, spolehlivějšího dopravce. Společnost Emons je cesta k absolutní spokojenosti, a to nejenom v ohledu přepravy. S jistotou je totiž schopná zajistit cestu Vašeho kontejneru z místa určení, a to po celém světě. Můžete si tedy nechat zajistit cestu určitého kontejneru například z Prahy do Číny nebo do Ameriky. Vše bude probíhat přesně dle naplánovaného harmonogramu. Ve vnitrozemí se kontejner naloží na kamion popř. v Drážďanech na vlak a bude převezen do přístavu, kde se naloží na loď. Po námořní přepravě se opět vše vyloží a po ukončení cla už nebude nic bránit tomu, aby byl Váš náklad doručen na požadované místo.

V čem vyniká kontejnerová přeprava?

  • Je možné ji uskutečnit po vodě, ale i po souši
  • Ceny jsou zde nižší, než v rámci letecké dopravy
  • Bezpečný a spolehlivý způsob

 

Díky tomu, že mají kontejnery normalizované velikosti, nebude jejich výběr tolik složitý. V každém případě si s těmito starostmi lámat hlavu nemusíte, neboť je tu společnost Emons. Ta se o všechny Vaše kontejnerové zásilky postará a ujistí Vás o tom, že vše dorazí na místo určení zcela bezpečně.