Silniční přeprava

Silniční přeprava


Emons je na silnici jako doma. Ať už balík, kusová zásilka, částečná nebo celovozová přeprava – u Emonsu je o Vaše zásilky dobře postaráno až do jejich cíle.Silniční přeprava

Letecká přeprava

Letecká přeprava


S naší službou letecké přepravy doletí Vaše importní popř. exportní zásilky bezpečně a spolehlivě na letiště po celém světě. Emons Air & Sea Vám vedle námořní a letecké přepravy nabízí také globální logistická řešení z jedné ruky.


Letecká přeprava

Námořní přeprava

Námořní přeprava


S naší službou námořní přepravy dojdou Vaše importní popř. exportní zásilky bezpečně a spolehlivě do přístavů po celém světě. Emons Air & Sea Vám vedle námořní a letecké přepravy nabízí také globální logistická řešení z jedné ruky.


Námořní přeprava

Rail Cargo

Železniční či vlaková přeprava Emons Rail Cargo


Efektivita, inovace a životní prostředí jsou slova, na něž je u Emons Rail Cargo kladen velký důraz. Optimální kombinace železniční přepravy s transporty lodí, letadlem a nákladním vozem představuje bázi komplexního spektra služeb Emonsu.


Železniční či vlaková přeprava Emons Rail Cargo

Logistika

Logistika


Co si ostatní spedice ve velkém připisují k dobru, je u Emons logistiky každodenním chlebem. Od uskladnění menšího množství palet až po komplexní logistické projekty – u Emonsu naleznete optimální řešení pro Vaši logistiku.
Logistika

KEB

Kurýrní, expresní a balíková služba


Přes kurýra, s garantovanou dobou dodání, noční expres nebo jednoduše jen standardní balík: Díky spolupráci se zavedenými poskytovateli KEB služeb dostaneme Vaše kurýrní/expresní/balíkové zásilky bezpečně a rychle do cíle.
Kurýrní, expresní a balíková služba

Cargo International

Private: Cargo International: Spedice pro soukromé osoby


Pro soukromé a právnické osoby s příležitostnými zásilkami jsme s “Cargo International” vyvinuli optimální řešení pro vnitrostátní a také pro mezinárodní přepravu. Naše řešení se vyznačuje především snadným online vyřízením objednávky.Private: Cargo International: Spedice pro soukromé osoby

Poradenství

Poradenství


Potřeby a spokojenost zákazníků mají pro Emons velkou hodnotu. Právě Vy jste motivací a výzvou zároveň.


Poradenství