emons-spedition-lkw-auf-der-landstrasse-panoroma

Přeprava balíků

Přeprava balíků


Každý z nás potřebuje jednou za čas poslat balík. Pro naše zákazníky a firmy je tu naše balíková služba, která Vám přijde vždycky vhod. Obraťte se na nás, na společnost Emons, která má mnohaleté zkušenosti a která se řadí mezi nejvýznamnější přepravce. Pokud poslat balík, tak jedině prostřednictvím Emons. Důvodem je nejenom vysoká spolehlivost a kvalita služeb, ale také to, že je to nejlevnější přeprava balíků vůbec.


Poslat balík je hračka

 

Dovolte nám převzít Vaše balíky a postarat se o ně. Vnitrostátní dopravu realizujeme pomocí vlastních vozidel a linkových kamionů, pokud Vás zajímá mezinárodní přeprava, ne jen balíková přeprava zásilek po ČR, tak můžeme využít také leteckou či námořní přepravu. Díky našim partnerům je to možné.

 

Pokud se rozhodnete pro zaslání balíků pomocí naší společnosti, tak můžete využít také další služby. Téměř všechny tyto služby je potřeba v případě Vašeho zájmu připlatit. I zde avšak platí, že ceny jsou nízké a dostupné.


 


Pošlete svůj balík expresní balíkovou službou, ke svému příjemci se dostane rychleji, než obyčejně poslané balíky


V případě vysoké hmotnosti zásilky vsaďte na naši přepravu nadrozměrných zásilek


Posílejte balíkem i zboží s vysokou hodnotou, samozřejmostí je potvrzení doručení i kompletní přepravní doklad


Je možné poslat i balík na dobírku, což znamená, že příjemce zaplatí zboží až při jeho převzetíNezáleží na tom, co pomocí balíků přepravujete a kam mají zásilky vlastně namířeno. Přepravce Emons dokáže najít vždy tu nejlepší a nejvýhodnější cestu, jak všechny Vaše zásilky co nejdříve dopravit do svého cíle. Doprava balíků je opravdu spolehlivá a podložená mnoha léty zkušeností, tudíž nemusíte mít starosti ohledně toho, jestli se Váš balík dopraví v pořádku až k příjemci.