emons-spedition-lkw-auf-der-landstrasse-panoroma

Online sledování zásilek a balíků

Tracking & Tracing – Sledování zásilek online je zcela zdarma. Sledujte, kde se právě nachází Vaše zásilka. Získejte přehled nad svým zbožím, které jste svěřili Emons.

Online sledování zásilek a balíků


Služba sledování balíků je v současné době již téměř samozřejmostí pro všechny lukrativní společnosti, které chtějí pro své klienty to nejlepší. Samozřejmě jsme tedy i my, společnost Emons, přišli s touto velmi populární a hlavně praktickou službou, kterou online sledování zásilek a balíků zajisté je. Zůstaňte v obraze a zjišťujte sami informace o přepravě Vašeho balíků či palety.


 

Sledování snadno a rychle


Sledovat své zásilky můžete odkudkoliv. Stačí Vám připojení k internetu a není problém během chvilky zjistit důležité informace ohledně statusu Vaší zásilky. Abyste však mohli získat všechny potřebné informace, tak bude potřeba, abyste znali určité údaje, které vám to umožní. Aktuálně je přístupná služba Tracking & Tracing zákazníkům se zřízeným přístupem a ESIS-K zákazníkům, tedy zákazníkům, kteří využívají zákaznický program pro zadávání zásilek. Tracking & Tracing Vám umožní sledovat Vaši zásilku online. ESIS-K zákazníci jsou informováni automaticky generovaným emailem, odesílatel automaticky a příjemce, pokud jeho emailovou adresu odesílatel při zadávání zásilky uvedl.Dalšími možnými údaji pro zadání a následné zjištění stavu zásilky jsou:


ESIS-K číslo Vaší zásilky + Vaše Emons zákaznické číslo


Referenční číslo spolu s Vaším Emons zákaznickým číslem


Číslo na obalu, které obsahuje dvacet číslic a které objevíte přímo pod čárovým kódem
Kromě aktuálního statusu Vaší zásilky můžete touto cestou zjistit i další důležité informace. Můžete si listovat detailní historií zásilek, můžete zjistit další podrobnější informace a k náhledu pak máte také potvrzený přepravní doklad/dodací list. Tyto všechny a mnohé další informace lze nalézt velmi snadno, stačí se jen přihlásit. Pokud tedy chcete mít všechno pod kontrolou, tak je pro vás online sledování zásilek a balíků opravdu velmi výhodnou službou.


 

Služba, která je zdarma


Tato služba je samozřejmě plně zdarma, svou zásilku bude moci sledovat každý, kdo ho nechal pomocí naší společnosti přepravovat. Patříte mezi naše klienty právě i Vy? V tom případě se neváhejte přihlásit svými přihlašovacími údaji a sledovat své zásilky pohodlně z aplikace Tracking & Tracing.