emons-spedition-lkw-auf-der-landstrasse-panoroma

Praha, 17.06.2020Výstavba nové regionální pobočky Brno

Halle-Brno.jpg

Rozvoj přepravních a logistických služeb Emons

 

Nová hala v Blučině na dálnici D2


Emons staví pro regionální brněnskou pobočku novou halu v CTP parku v Blučině u dálnice D2. Pobočka Emons Brno je již více než 10 let integrována do evropské přepravní sítě organizace Emons a je jejím platným členem.


Nová logistická hala/překladiště a zároveň HUB pro východní Evropu má rozlohu na 4 500 m2. Pro účely kontraktní logistiky bude 2 000 m2 osazeno regály v 10 řadách do výšky asi 9,5 m. Jedná se přitom o německý modulární regálový systém od prověřeného dodavatele, společnosti Galler, který umožňuje optimální skladování palet různých rozměrů.


Sklad bude temperován a vybaven kamerovým a bezpečnostním systémem napojeným na pult centralizované ochrany. Zajištěna tak bude non-stop kontrola haly a skladovaného zboží. Kamerový systém je schopen rozpoznat pohyby jednotlivých zásilek tak, aby je bylo možné zpětně dohledávat.


Blučina nabízí 10 ramp, 1 nájezdovou rampu do nitra skladu. Specialitou novostavby je extra 7metrová rampa na míru ušitá pro Emons zajišťující pohodlnou a bezpečnou manipulaci dlouhého zboží zákazníků Emons a dalších jinak specifických či citlivých zásilek, neboť i tato rampa bude zastřešená.


Skladový areál disponuje venkovní manipulační plochou pro najíždění a parkování souprav Gigaliner.


S ohledem na udržitelnost životního prostředí je hala vybavena velkými střešními světlíky, které za denního světla poskytnou pracovníkům dobrou světelnost v prostorách skladu a bude tak elminována potřeba umělého osvětlení.


Mimo to je zde zároveň s prostory pro Emons je ve výstavbě druhá část skladu o rozloze 3 700 m2! To vytváří příležitost pro další nové logistické projekty a mít tak vše pod jednou střechou!


V Blučině najdete Emons tým kompletně přestěhovaný a připravený naplnit Vaše očekávání od 01.08.2020!Více informací na: info@emons.cz