emons-spedition-lkw-auf-der-landstrasse-panoroma

Praha, 12.09.2019Optimalizace přepravní sítě

emons-transporte-lkw-auf-einem-ladeplatz.jpg

nová souprava Gigaliner

 

Investice do souprav Gigaliner

 

Vážení obchodní partneři,

 

informace o složité situaci v dopravě se na nás valí ze všech stran. Nedostatek řidičů, náklady na dopravu rostou a zároveň rostou neustále počty přeprav. V reakci na tyto skutečnosti přichází Emons s řešením v podobě souprav Gigaliner.

 

S radostí a hrdostí Vám představujeme již druhou soupravu Gigaliner ve flotile vlastních vozidel Emons o celkové délce 25,25 m! Vítáme ho v naší síti sběrné služby, kde se stává novou posilou na lince Plzeň – Praha – Plzeň. Gigaliner má společně s výměnnou nástavbou za zády a přídavným návěsem celkovou ložnou plochu o délce 20,8 m, celkový objem 139 m3 a pojme až 104 palet. Tzn. o 7 ložných metrů více prostoru oproti standardnímu kamionu a více místa pro Vaše zásilky! Zároveň jsme se posunuli zase o krok dál v naší snaze snížit produkci CO2 a nezatěžovat příliš životní prostředí. Díky této soupravě jede namísto dvou vozidel pouze jedno! A to se počítá!

 

První Gigaliner jsme nasadili již v únoru na linku Brno – Praha – Brno.

Pro provoz těchto nadlimitně dlouhých nákladních souprav musí naše společnost splňovat vícero kritérií vyhlášky ministerstva dopravy. Některými z nich jsou např. umístění poboček v okruhu 10 km od dálniční sítě, jízda výhradně po dálnici a na cestě žádné železniční přejezdy atd.

 

Tyto kroky jsou součástí naší strategie pro optimalizaci přepravní sítě a nezbytnou investicí do budoucnosti. Přináší nám větší možnosti a flexibilitu v oblasti námi nabízených služeb.

 

Poděkování patří našim dlouholetým zákazníkům. Bez Vaší přízně a důvěry by to všechno nebylo možné. Děkujeme!

 

Níže si můžete prohlédnout naše krasavce