emons-spedition-lkw-fuhrpark-panorama.jpg

Praha, 10.06.2020Emons otevřel pobočku v Bratislavě

Nová společnost Emons Slovakia s.r.o.


První pobočka a sídlo nové společnosti


Emons rozšiřuje svou přepravní síť novou společností Emons Slovakia s.r.o. a otevřením první pobočky na Slovensku. Sklad určený překládce sběrných paletových zásilek se nachází přímo v Bratislavě v logistickém areálu s výhodnou polohou v blízkosti dálnice A1 a jen 7 km od mezinárodního letiště. Pobočka slouží jako přijímací depo zásilek určených k distribuci a také svozu u vlastních zákazníků. Rozvoz zásilek po celém Slovensku je v režii Emons Bratislava.

 

Vedle překládky a standardní operativy organizují spolupracovníci Emons také služby přidané hodnoty jako jsou doručování zásilek na konkrétní čas, donáška zásilek až do prodejen, zásobování obchodních center nebo paletový managment. Celní úřad Bratislava sídlí prakticky ve stejné budově jako kancelář Emons Slovakia – blízko překladiště. Emons tak dokáže reagovat na nejvyšší požadavky svých zákazníků v různých průmyslových odvětvích.

 

Cílem této pobočky je zefektivnit přepravní služby jak po Slovensku, tak mezi Slovenskem a jinými evropskými destinacemi v návaznosti na evropskou síť Emons. Bratislava je strategickým bodem v ekonomicky velmi silném regionu, kde sídlí mnoho mezinárodních a průmyslových společností. Dobře vystavěná infrastruktura do sousedních států, kterými jsou Česká republika, Rakousko a Maďarsko nabízí vynikající možnosti pro další vývoj.