emons-spedition-lkw-auf-der-landstrasse-panoroma

Logistické technologie pro zproduktivnění skladování

Zajištění skladovacích hal přesně podle požadavků klienta. Špičková logistika od společnosti Emons, která se umí postarat o řízení skladu na úrovni.

Logistické technologie


Naše sklady se řídí nejnovějšími poznatky v oblasti logistiky, z čehož vyplývá zrychlení a celkově zefektivnění celého skladování. Pro zefektivnění jsme zařadili do našich skladovacích způsobů i tyto techniky:


 


FIFO (First In, First Out)


LIFO (Last In First Out)


FEFO (First Expired First Out)
Tyto způsoby organizování nám dovolují přizpůsobit se aktuálním požadavkům zákazníka. To vše je důležité k dosažení Vaší maximální spokojenosti při požadavku na přepravu a řízené skladování. Určitě oceníte i možnost sledovat celkový chod Vámi užívaného skladu prostřednictvím internetu. Veškeré informace ohledně řízení skladu, to znamená o zásobách zboží, průměrném stavu skladu, uchovávání anebo třeba číslech šarží se tedy můžete dozvědět online. To ve spolupráci s outsourcingovým řešením na míru znamená snížení podnikových nákladů, což ocení každý podnikatel.

 

Rychlost a preciznost je základ


Naše skladovací haly, jinak řečeno řízené sklady, jsou zařízené tak, aby splňovaly i náročné požadavky všech našich zákazníků. To zahrnuje i možnost individuálního poradenství pro dosažení optimálních logistických procesů a také přizpůsobení softwaru. Takové přizpůsobení může vylepšit vaše počínání nejenom při práci ve skladu, ale také s celkovou logistikou. Řešení skladovacích hal a logistiky od naší společnosti Emons je zkrátka trefa do černého. Řízený sklad Vám bude šitý doslova na míru.