emons-spedition-lkw-auf-der-landstrasse-panoroma

Kamionová nákladní přeprava

Kamionová nákladní přeprava po celé Evropě. Pošlete svůj balík po silnici na jakékoliv evropské místo. Doprava po silničních sítích je rychlá a spolehlivá.

Kamionová nákladní přeprava


Pokud je Emons někde doma, tak právě na silnicích. Silniční přeprava patří totiž k těm nejvyužívanějším typům přeprav, proto s tím máme i my mnoho zkušeností a dokážeme našim klientům poskytnout skutečně kvalitní služby. Potřebujete poslat balík, paletu, nadrozměrný náklad anebo jinou zásilku např. balík? S veškerým Vaším zbožím si dokážeme suverénně poradit.

Emons má k dispozici flotilu nákladních vozidel, tudíž se dokáže postarat i o částečnou anebo kompletní přepravu. Naopak Vaše balíky a zásilky budou přepravovány prostřednictvím zavedených přepravních sítí, které umožní rychlé, spolehlivé a bezproblémové doručení. Kamionová doprava je také tolik oblíbená hlavně díky cenové dostupnosti. Za super cenu bude zajištěná kompletní přeprava Vaší zásilky, Vašeho balíku.


Po ČR i do ciziny

 

 

Kamionová nákladní přeprava je realizována jak v rámci České republiky, tak samozřejmě i v mezinárodním měřítku. Pomocí kamionů můžeme Vaše zásilky dopravit do města na druhé straně České republiky anebo dokonce do jiného státu, který je dostupný po silnici. Mezinárodní kamionová přeprava je dobrou volbou tehdy, pokud nechcete utrácet zbytečně moc peněz za leteckou dopravu. Ta je sice rychlejší, avšak o poznání dražší. Kam se dá dostat po silnici, tam je možné využít spolehlivou kamionovou dopravu, a tím pádem ušetřit spoustu nákladů.

Spolehnout se na kamionovou přepravu je opravdu výhodné:


 


Běžná doba dodání se pohybuje od 24 do 48 hodin


Možnost expresního doručení


Možnost zvolit si fixní termín dodání


Vlastní silniční síť pro Vaše kusové zásilky fungující na principu linkového provozu


20 vlastních středisek a spousta schopných partnerů


Možnost doručovat po celé Evropě i na Blízký východRozsáhlé spektrum doplňkových služeb (přeprava nebezpečného zboží, zásilky na dobírku…)