Výstavba nové regionální pobočky Brno

Praha, 17.06.2020 – Nová hala v Blučině na dálnici D2

 

Emons staví pro regionální brněnskou pobočku novou halu v CTP parku v Blučině u dálnice D2. Pobočka Emons Brno je již více než 10 let integrována do evropské přepravní sítě organizace Emons a je jejím platným členem.

 

Nová logistická hala/překladiště a zároveň HUB pro východní Evropu má rozlohu na 4 500 m2. Pro účely kontraktní logistiky bude 2 000 m2 osazeno regály v 10 řadách do výšky asi 9,5 m. Jedná se přitom o německý modulární regálový systém od prověřeného dodavatele, společnosti Galler, který umožňuje optimální skladování palet různých rozměrů.

 

Sklad bude temperován a vybaven kamerovým a bezpečnostním systémem napojeným na pult centralizované ochrany. Zajištěna tak bude non-stop kontrola haly a skladovaného zboží. Kamerový systém je schopen rozpoznat pohyby jednotlivých zásilek tak, aby je bylo možné zpětně dohledávat.

 

Blučina nabízí 10 ramp, 1 nájezdovou rampu do nitra skladu. Specialitou novostavby je extra 7metrová rampa na míru ušitá pro Emons zajišťující pohodlnou a bezpečnou manipulaci dlouhého zboží zákazníků Emons a dalších jinak specifických či citlivých zásilek, neboť i tato rampa bude zastřešená.

 

Skladový areál disponuje venkovní manipulační plochou pro najíždění a parkování souprav Gigaliner.

 

S ohledem na udržitelnost životního prostředí je hala vybavena velkými střešními světlíky, které za denního světla poskytnou pracovníkům dobrou světelnost v prostorách skladu a bude tak elminována potřeba umělého osvětlení.

 

Mimo to je zde zároveň s prostory pro Emons je ve výstavbě druhá část skladu o rozloze 3 700 m2! To vytváří příležitost pro další nové logistické projekty a mít tak vše pod jednou střechou!

 

V Blučině najdete Emons tým kompletně přestěhovaný a připravený naplnit Vaše očekávání od 01.08.2020!

 

Více informací na: info@emons.cz

 

Rok 2020 je pro Emons Spedici velkým milníkem v její 16leté existenci na území České republiky a můžete se těšit na další sdílené aktuality!