Přetrvávající komplikace na hranicích se Slovenskem

Aktualizováno 17.03.2020, Praha – komplikace na slovenských hranicích

 

17.03.2020

Na hranicích se Slovenskem se nadále tvoří kolony nákladních vozidel. Nákladní vozidla nižší tonáže nyní na menších přechodech projedou. S ohledem na aktuální situaci ovšem nemůžeme garantovat termíny doručení. Prosíme, abyste se vzniklou situací počítali a pro Vaše zásilky preventivně plánovali delší dobu doručení. Více informací o Vašich zásilkách na Slovensko níže na uvedeném čísle do Brna.

 

13.03.2020 13:00

Ministerstvo dopravy ČR řeší aktuální problém na slovenských hranicích, kdy je zakázán vjezd všem dodávkovým a nízkotonážním vozidlům do 8 tun. Vývoj situace nadále sledujeme.

 

13.03.2020 09:00

Na slovenských hranicích byl dnes našim vozidlům s nižší tonáží, která zajišťují distribuci v Bratislavě a blízkých oblastech na Slovensku, zakázán vjezd na území Slovenské republiky. Vjezd je údajně povolen pouze vozidlům nad 12 tun.

 

Omlouváme se za zpoždění Vašich zásilek a žádáme naše zákazníky o pochopení. Všechny informace jsou velice čerstvé a zjišťujeme další podrobnosti, jaká pravidla a nařízení ze strany slovenských sousedů skutečně platí.

Informace o Vašich zásilkách na Slovensko poskytnou kolegové na pobočce v Brně, tel.: 547 233 194